RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
Güzellik

Kaş ve Kirpikleri Uzatmanın Doğal Yolu

Bayanlar; kaşlarınızın ve kirpiklerinizin kısalığından şikayetçiyseniz bazı doğal yöntemlerle kaş ve kirpiklerinizi besleyerek ve güçlendirerek daha uzun ve gür olmasını sağlayabilirsiniz. Size bu yazımızda kaş ve kirpiklerinizi nasıl güçlendirebileceğinizden bahsedeceğiz. Evde uygulanan ve oldukça ekonomik olan bu yöntemle doğal kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Doğal Kaş Ve Kirpik Serumu için Gerekli Malzemeler;

1. Hint yağı,
2. Hindistan cevizi yağı,
3. Tek kullanımlık kirpik ve kaş fırçası,

Hint yağı kılları kalınlaştırırken, hindistan cevizi yağı da kılların uzamasını sağlamaktadır.

Boş bir kap içerisine hint yağı ve hindistan cevizi yağını dökerek bunları eşit miktarda karıştırın. Daha sonra fırçanızı bu oluşturduğunuz karışımın içine iyice daldırın. Daha sonra kirpiklerinizin üstüne normal rimel sürüyormuş gibi sürün. Kaşlarınızın seyrekliğinden şikayetçiyseniz kaşlarınıza da uygulayabilirsiniz. Fakat kıl köklerine daha çok sürmeye çalışın. Ayrıca kıllar gece uzadığı için gece yatarken bunu uygulamak daha faydalı olacaktır. Bu işlem biraz gözleri yakabilir. Eğer hassas bir cildiniz varsa gündüz vakti sürüp yarım saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Ama bizim size tavsiyemiz bu işlemi gece vakti uygulayıp yatmanız. Bunu yaptığınızda dolayısıyla sabaha kadar bu yağ karışımı kıl köklerinizi besleyecek ve uzamasını sağlayacaktır. Kaşlarınızın ve kirpiklerinizin uzadığından emin olana kadar her gün bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fitlolsam.com, sağlıklı ve zinde yaşamak isteyen herkes için anlaşılır ve özet bilgileri derleyerek, görsel bir biçimde sizlere sunar.

Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yerine geçmez. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Copyright © 2016 Fitolsam.com

To Top